faq

Najczęściej zadawane pytania:

Zakup Prezentu / Vouchera

W jaki sposób mogę kupić wybraną usługę?
Zamówienia składa się przez naszą stronę internetową. System funkcjonuje 24/7 przez cały rok. Aby złożyć zamówienie wybierz interesujący Cię samochód i kliknij „WYBIERZ”. Konfigurator przeprowadzi Cię przez wybór odpowiedniej usługi.SPRÓBUJ 🙂

Po jakim czasie od zakupu otrzymam voucher?
Voucher w formie elektronicznej (PDF A4 do samodzielnego wydruku) wysyłany jest do Klienta zaraz po zakupie lub po ustaleniu indywidualnej treści jaka ma się znaleźć na voucherze – każdy voucher może być indywidualizowany. Voucher w ozdobnej ramki aluminiowej 30x40cm wysyłany jest przez nas w ciągu 3 dni roboczych od momentu zakupu.

Płatność i dostawa

Jakie są możliwe formy płatności. Czy można za voucher zapłacić mniejszymi ratami? Czy mogę otrzymać Fakturę VAT?
Domyślnym sposobem płatności są szybkie płatności wspierane przez Przelewy24.pl gdzie można zapłacić:
– przelewem natychmiastowym z własnego banku
– kodem BLIK
– Kartą kredytową
– Płatności ratalne

Można również zapłacić tradycyjnym przelewem w banku na podstawie Faktury proformy wystawionej przez nas.
Na każdą transakcję dla firm wystawiamy Fakturę VAT (23%)

Umówienie terminu jazdy

Jak długo jest ważny voucher?
Wszystkie sprzedawane przez nas lub przez naszych partnerów vouchery mają określony termin ważności, który wynosi 365 dni od daty zakupu vouchera. Kupując zatem tego typu Prezent, Ty lub obdarowany ma cały rok na jego wykorzystanie uwzględniając terminarz imprez organizowanych przez Carrera Cars Team

Kończy mi się termin ważności vouchera, czy mogę go przedłużyć?
Tak, zarówno kupujący, jak i obdarowany ma możliwość przedłużenia ważności vouchera, który został zakupiony w Serwisie CarreraCarsTeam.pl, o 180 dni uiszczając opłatę w wysokości 50% wartości vouchera.

Realizacja jazdy na torze

Gdzie się zgłosić na torze w dniu realizacji?
Zapraszamy do Biura Prezentowego Carrera Cars Team. Szczegóły lokalizacji Biura na każdym torze wraz z mapką lokalizacyjną przesyłamy każdemu posiadającemu rezerwację w zaproszeniu na około 7 dni przed imprezą. Na miejscu można dopytać osoby porządkowe lub zadzwonić na naszą infolinię.